OUR TEAM

Joku hauska teksti tähän woohoo go nb! Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!Joku hauska teksti tähän woohoo go nb!

2ee03681-6a9d-4e74-b0d3-9c9992ad72ff.jpg

Lasse Lähteenmäki 
CEO / Owner

lasse@robinruth.net
+46 70 3644443, +358 40 7440568

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

roosa edit.jpg

Roosa Kahila
Account Manager / Visualist

roosa@robinruth.net
+358 40 5631896

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

237553f4-3abc-4ed6-a708-82eda125a8c4.jpg

Jenni Meriläinen
Warehouse Manager Finland 

info@robinruth.net

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

db3f69df-90e4-4bae-952c-16e753d9d2a2 (1)

Vera Suominen 
Sales manager Finland

vera@robinruth.net
+358 50 5557720

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

kitty web done.jpg

Kitty von Schantz
Graphic Designer

kitty@robinruth.net
+358 40 3504972

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

7018a2cd-4d43-406a-81c0-c1847fd085f1.jpg

Christos Tsekouras
Warehouse Manager Sweden

info@robinruth.net

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

affcb655-8817-4846-add7-30bc8c130d28.jpg

Tommy Philgren
Sales manager Sweden

tommy@robinruth.net
+46 76 7788019

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

minni copy.jpg

Minni Salminen
Administrative Assistant

info@robinruth.net
+358 40 5678287

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Screen Shot 2020-12-14 at 16.08.04.png

Katarina Olsson
Account Manager Sweden

katarina@robinruth.net
+46 70 6064446

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka tms hauskaa persoonallista tähän.

Screen Shot 2020-12-14 at 16.51.39.png

Leo
The Office Dog

Joku kiva quote tai lempi muumi/ruoka/harrastus tms hauskaa persoonallista tähän.